o firmě

C&A móda interiérC&A móda interiér

 

Společnost  AMA invest s.r.o. je v současnosti realizační a developerská firma, která nabízí rozšířenou škálu služeb pro své klienty v tomto oboru. Patří do skupiny in.Spira Group, která zahrnuje celý proces od přípravy, návrhu až po realizaci. Od svého založení v r. 2001 vytvořila celou řadu rekonstrukcí a novostaveb, ve většině případů pracuje pro stálé klienty. Její působení bylo oceněno mimo jiné titulem "Nominace na titul v soutěži Stavba roku 2010" za Rodinný dům v Tuchoměřicích.

Hlavní předností je vytváření projektu a následné realizace v jednom týmu in.Spira Group, takže se od prvopočátku k navrhovanému řešení vyjadřují i pracovníci realizace a zpětně při realizaci operativně připravují v reálném čase projekční inženýři doplňující výkresy konstrukcí a detailů. Díky tomuto spojení můžeme poskytnout klientovi jednu garanci (nedochází ke složitému hledání odpovědnosti mezi projektantem a realizační firmou). Díky nepředávání informací mezi různými subjekty, ale kontinuelní práce s nimi dochází i k eliminaci chyb a v neposlední řadě i ke snížení nákladů na realizaci stavby (odpadá přípravář, protože projektant se stává komunikátorem se subdodavateli, od projektu se uvažují materiály a konstrukce cenově a kvalitativně osvědčené, odpadá studování projektu realizační firmou, protože byl v rámci in.Spira Group přímo vytvořený a pod.). 

Vzhledem k naším zkušenostem s dřevostavbami, patnáctiletému testování kontrukcí, detailů a skladeb a zvyšujícímu se zájmu o nízkoenergetické domy naše společnost vyvynula speciální program dřevostaveb, který nabízí nejen větší cenovou dostupnost, ale otevře dřevostavby mnoha využitím. Více informací v kapitole Program dřevostaveb.

 

 

 

člen skupiny in.Spira Group   copyright © 2011 - 2012   AMA invest s.r.o.